TraveLux Voyager nagy bőrönd keményfedeles 50x78x30 cm szürke

Ajánlott kiskereskedelmi ár: 31 080 Ft

21 080 Ft Áfával

Elérhető csak rendelésre

Cikkszám: PP200-GR-28 Kategória:

Leírás

TraveLux Voyager nagy bőrönd keményfedeles 50x78x30 cm szürke

Utazz kompromisszumok nélkül – nagy bőrönd, ha tényleg mindent vinni szeretnél

Kevés dolog frusztrálóbb annál, mint mikor utazás előtt kompromisszumokat kell kötnöd a csomagolásnál: vajon melyik cipő fér még be? Belefér-e a plusz kabát? Vagy éppen hova rakjam az ajándékokat visszafelé? Egy túl kicsi bőrönd nemcsak kényelmetlen, hanem az utazás élményét is elrontja, mert mindig hiányzik belőle valami.

A 50×78×30 cm-es TraveLux Voyager nagy bőrönd pontosan ezekre a helyzetekre készült. Tágas belső tere lehetővé teszi, hogy akár egy hosszabb utazásra is mindent magaddal vihess anélkül, hogy feszengve próbálnád összenyomni a ruhákat. Keményfedeles borítása biztonságosan védi a csomagod a durva reptéri bánásmódtól is. A belső elrendezés miatt, minden rendszerezetten, gyűrődésmentesen és átláthatóan marad a bőröndben. A négy, 360°-ban forgó kerék gördülékeny gurulást biztosít akkor is, ha tele van a bőrönd.

Levehető kerekek – okos megoldás nagy méretnél is

Egy ekkora bőrönd esetén kiemelten fontos, hogy a mozgása ne jelentsen kihívást. A TraveLux Voyager nagy bőrönd levehető kerekes megoldása ezt könnyedén biztosítja: ha valamelyik elkopna, egyszerűen cserélhető – nem kell teljes bőröndöt lecserélni. Tárolásnál, szűk helyeken pedig egy mozdulattal leveheted őket, hogy kevesebb helyet foglaljon el.

Ez nemcsak praktikus, de hosszú távon pénzt is spórol: egyetlen kopott kerék nem fog többé bosszúságot vagy felesleges kiadást jelenteni. A mobilitás, amit ez a funkció biztosít, különösen jól jön repülőtéren, pályaudvaron vagy épp egy zsúfolt hotelszobában.

Elegáns és masszív – hogy a bőrönd ne legyen a gyenge láncszem

A szürke színű, hullámos dizájnú bőrönd egyszerre modern, letisztult és stílusos – bármilyen korosztály vagy utazási cél esetén megállja a helyét. Az anyagfelület strukturált, így ellenállóbb a karcolásokkal, horpadásokkal és kopással szemben, ami hosszú utazások során elengedhetetlen.

A héjszerkezet könnyű, mégis meglepően erős – ideális azok számára, akik hosszú távra, akár több hétre is szeretnek alaposan felkészülni. A bőrönd úgy lett kialakítva, hogy megvédje a személyes tárgyaidat még akkor is, ha az utazás során nem bánnak vele kesztyűs kézzel.

Miért válaszd a Leziter TraveLux Voyager nagy bőröndöt?

A TraveLux Voyager nagy bőrönd olyan speciális anyagszerkezettel készült, amely rugalmas, de mégis rendkívül ellenálló, így elnyeli az ütéseket, és csökkenti a törés kockázatát. A csapágyazott 360°-os forgókerekek extra sima, hangtalan gurulást biztosítanak, még akkor is, ha teljesen megpakoltad.

Kinek ajánljuk a TraveLux Voyager nagy bőröndöt?

  • Akik hosszabb nyaralásra, külföldi utazásra vagy családi látogatásra indulnak
  • Azoknak, akiknek fontos, hogy minden ruhát, cipőt, kiegészítőt magukkal vihessenek
  • A stílusos utazóknak, akik nem akarnak kompromisszumot kötni a dizájn és a praktikum között
  • Azoknak, akik gyakran repülnek, és strapabíró, tartós bőröndre van szükségük
  • Bárkinek, aki megbízható, nagy kapacitású bőröndöt keres évekre

Végre egy bőrönd, ami tényleg elfér – és kibírja. Rendeld meg még ma a TraveLux Voyager nagy bőröndöt, és utazz úgy, ahogy mindig is szerettél volna: gondtalanul, kényelmesen, stílusosan!

További információk

Tömeg4100 g